سایت شهرداری تمام شیشه‌ای، از سوی بهاره آروین با محوریت برنامه‌ی اصلی وی در شورای شهر تهران، یعنی «طرح شهرداری تمام شیشه‌ای» راه‌اندازی شده‌ است.
این سایت، در بخش‌های محتلف، با هدف ارتباط‌گیری و اطلاع‌رسانی، طراحی شده است. در صفحه‌ی نخست سایت، شما شهروندان می‌توانید از طریق آیکن آبی‌رنگ «شما از شهر برای ما بنویسید»، پیشنهادات، انتقادات، ایده‌ها و نظرات خود را در میان بگذارید. این آیکن، در انتهای صفحه نیز تعبیه شده است. در بخش پایین‌تر، تاریخچه و معرفی مختصری از طرح شهرداری تمام شیشه‌ای، در کنار لوگوی شورای شهر تهران، آمده است. با کشیدن صفحه به سمت پایین، می‌توانید در جریان آخرین مصوبات شورای شهر پنجم تهران قرار بگیرید و نظرات خود را نیز پیرامون هر مصوبه در میان بگذارید. در انتهای صفحه نیز، محورهای اصلی طرح شهرداری تمام شیشه‌ای جهت معرفی کلی آمده است.
در قسمت بالای صفحه‌ی اول، برگه ها قرار دارند. برگه‌ی نخست با عنوان «گزارش عملکرد از طرح» درصدد است تا آخرین پیشرفت‌ها و فعالیت‌ها در خصوص اجرایی‌کردن طرح را به‌صورت دوره‌های مشخص، به سمع و نظر شهروندان برساند. برگه‌ی «گزارش‌های طرح‌شده در شورا» برای اطلاع‌رسانی در خصوص گزارش‌های مهمی است که در شورای شهر تهران مطرح شده‌اند و لازم است که در اختیار شهروندان قرار بگیرند. معرفی مختصری از این برگه، در داخل خود برگه در سمت چپ آمده است. برگه‌ی «محورهای طرح» نیز، معرفی کامل و جامعی از طرح شهرداری تمام‌شیشه‌ای را در اختیار قرار داده است.