شفافیت و هوشمندسازی در سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار (دستور جلسه)

پنجاه‌ونهمین جلسه کمیته شفافیت و شهر هوشمند شنبه ۹۷/۱۱/۱۳ به ریاست دکتر بهاره آروین و با حضور جناب آقای راد، مدیرعامل محترم سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار و نمایندگان سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، با موضوع بررسی وضعیت سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار در برقراری شفافیت اطلاعاتی و همچنین برنامه‌های این سازمان درجهت هوشمندسازی فرایندهای مربوط به مدیریت غرف و ارائه خدمات به شهروندان برگزار خواهد شد.

بررسی وضعیت اتصال سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار به سامانه‌های ثبت عملکرد مالی در شهرداری تهران ازجمله دو سامانه جامع مالی و سامانه قراردادها اولین دستور این جلسه است. تعداد و جزئیات قراردادهای منعقدشده توسط سازمان در سال‌های ۹۶ و ۹۷ به تفکیک انواع معاملات ازجمله مزایده، مناقصه و ترک تشریفات و میزان ثبت و انتشار اطلاعات این قراردادها در سامانه‌های ذی‌ربط و وبسایت شفاف نیز در این بخش از جلسه بررسی خواهد شد.

بررسی فرایندها و آیین‌نامه‌های واگذاری غرف، چگونگی اخذ و ثبت بهای انواع خدمات ارائه‌شده به شهروندان و همچنین برنامه‌های سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار و سازمان فاوا درجهت هوشمندسازی ارائه خدمات به شهروندان و پروژه‌هایی که هم‌اکنون در همین رابطه دردست‌انجام‌اند موضوع دیگری است که در این جلسه به آن پرداخته خواهد شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *